Referansegruppe sykehus

​Enhetsdirektør Helgelandssykehuset Mo i Rana
Kontakt

Tanja Pedersen, enhetsdirektør Helgelandssykehuset Mosjøen
Kontakt

Rachel Berg, enhetsdirektør Helgelandssykehuset Sandnessjøen
Kontakt

Samhandlingssjef Helgelandssykehuset
Kontakt

Michael Strehle, områdesjef akutt og kirurgi, Mo i Rana
E-post: johannes.michael.strehle@helgelandssykehuset.no

Svein Arne Monsen, områdesjef akutt og kirurgi, Sandnessjøen
E-post: svein.arne.monsen@helgelandssykehuset.no

Sidsel Forbergskog, rådgiver Helgelandssykehuset
E-post: sidsel.forbergskog@helgelandssyekhuset.no

Reidar Berntsen, avdelingsoverlege medisin, Mosjøen
E-post: reidar.berntsen@helgelandssykehuset.no

Veronica Hovind, Den Norske Legeforening
E-post: veronica.hovind@helgelandssykehuset.no

May Edel Lund, Norsk Sykepleierforbund
E-post: may.edel.lund@helgelandssykehuset.no

Jim Roger Fagerdal, hovedverneombud
E-post: jim.roger.fagerdal@helgelandssykehuset.no

 

Sekretariat: Sykehusbygg

Observatører: Merethe Myrvang, 
kommunikasjonsrådgiver Helgelandssykehuset
E-post: merethe.myrvang@helgelandssykehuset.no